Retail Info - magazín o maloobchodu, články, rozhovory, videa, konference, názory, diskuze, analýzy, rady, maloobchodní řetězce, dodavatelé
Jméno:
Heslo:
Registrace
Přihlásit se Facebookem

Humanic - Brno

- Galerie Vaňkovka - Ve Vaňkovce 1

Přidej názor - Akce, slevy, soutěže - Diskuze k Humanic

Humanic - Brno


Firma HUMANIC CZ s.r.o. je dceřinou společností rakouské firmy Leder & Schuh AG Graz, která patří se svými 270 pobočkami k největším na světě.
Humanic nabízí co nejširšímu okruhu zákazníků kvalitní zboží ve střední cenové kategorii, které ocení zejména dívky, ženy a muži preferující a oslavující módu. Sortiment se mění podle nejaktuálnějších módních trendů a materiály, tvary, vzory a barvy bot a doplňků Humanic jsou vždy IN! Nabídka se orientuje na celou rodinu: v prodejně Humanic najdou zákazníci dámskou, pánskou, dětskou obuv a samozřejmě i obuv pro sport a volný čas. Nechybí doplňkový sortiment jako dámské kabelky, batůžky, punčochové či ponožkové zboží a prostředky péče o obuv.

Prodejnu Humanic naleznete např. na této adrese:Adresa: Ve Vaňkovce 1, Brno
Otevřeno: Po-So 09:00-21:00, Ne 10:00-20:00
E-mail: justova.simona@lsag.com
Web: http://www.shoemanic.com
Tel: 542211397
Obchodní centrum: Galerie Vaňkovka

Staň se Foxterem |  Nenech si to pro sebe a napiš kámošům
Letáky plné slev v obchodech

 

Komentáře k Humanic

anyous  komentoval/a  Humanic  27.06.2014

Just give it a chance, and you'll find that the city Louis Vuitton boutique in summerWomen Louis Vuitton Artsy MM-Brown Louis Vuitton M40249 has so much Women Louis Vuitton Alma MM-Brown Louis Vuitton M53150 more to offer than crime and fear.Thank you for sharing this article. It is really useful for me.

 

Přidejte Váš komentář

 

   

   

  captcha

   

Okomentuj: Humanic - Ve Vaňkovce 1, Brno