Retail Info - magazín o maloobchodu, články, rozhovory, videa, konference, názory, diskuze, analýzy, rady, maloobchodní řetězce, dodavatelé
Jméno:
Heslo:
Registrace
Přihlásit se Facebookem

Bauhaus - Čestlice

- U makra 130

Přidej názor - Akce, slevy, soutěže - Diskuze k Bauhaus

Bauhaus - Čestlice


BAUHAUS patří jako zkušený a vedoucí podnik ve svém oboru s vysoce kvalifikovanými a vybranými specialisty pro dílnu, dům a zahradu, k nejvýznamnějším obchodním koncernům branže "Do-it-yourself".
S velkým sortimentem a rozmanitou nabídkou pro nejvyšší nároky na kvalitu klade BAUHAUS příkladná měřítka. Více než 130 000 artiklů ze všech oblastí pro dílnu, dům a zahradu skýtá vše pro domácí kutily i pro profesionály.

Obrovský výběr sahá od šroubováku až k elektrické vrtačce, od profilového dřeva až k ekologickým lakům, od koberců až ke sprchovací kabině. Naši zkušení a specializovaní spolupracovníci ručí za nejvýhodnější nákup všech našich kvalitních produktů. Současně jsou k dispozici též kvalifikovaní odborníci pro osobní poradu.

Prohlédnout aktuální slevový leták Bauhaus


Prodejnu Bauhaus naleznete např. na této adrese:Adresa: U makra 130, Čestlice
Otevřeno: PO-PÁ 7:00-21:00, SO-NE 8:00-20:00
E-mail: info.cestlice@bauhaus.cz
Web: http://www.bauhaus.cz/index.php?id=505
Tel: 255 715 311

Staň se Foxterem |  Nenech si to pro sebe a napiš kámošům
Letáky plné slev v obchodech

 

Komentáře k Bauhaus

asds  komentoval/a  Bauhaus  25.07.2012

El jugador, que disputó la Eurocopa 2012 con camisetas del realmadrid la selección checa, asumió el rol de improvisado guitarrista e incluso se animó a poner su voz en una de sus canciones.

El centrocampista del real madrid 2013 camiseta Arsenal Tomas Rosicky participó activamente en el concierto de un grupo de rock de la República Checa.

MÁS camisas del real madrid VÍDEOS DIVERTIDOS, AQUÍ

 

Přidejte Váš komentář

 

   

   

  captcha

   

Okomentuj: Bauhaus - U makra 130, Čestlice