Retail Info - magazín o maloobchodu, články, rozhovory, videa, konference, názory, diskuze, analýzy, rady, maloobchodní řetězce, dodavatelé
Jméno:
Heslo:
Registrace
Přihlásit se Facebookem

Baumax - Liberec

- Doubská ul. 1002

Přidej názor - Akce, slevy, soutěže - Diskuze k Baumax

BauMax - Liberec


bauMax ČR, spol. s r.o., je dceřiná společnost rakouské podnikatelské skupiny bauMax AG, Wien-Klosterneuburg. Provozuje největší síť hobby marketů v České republice (23 prodejen)

Baumax nabízí více než 35 000 druhů výrobků pro zahrádkáře, řemeslníky a kutily, z nichž více než polovina je nakupována v České republice. Důraz klade bauMax především na velký výběr v odděleních zahrady, stavebnin, nářadí a obkladů. Široký sortiment dále nabízí oddělení elektro, osvětlení, sanity, barev a tapet, koberců (kusových i metrových), stavebnin a dřeva, potřeb pro domácnost a autopříslušenství.

Prohlédnout aktuální katalog Baumax


Prohlédnout aktuální slevový leták Baumax


Prodejnu Baumax naleznete např. na této adrese:Adresa: Doubská ul. 1002, Liberec
Otevřeno: po-ne: 8.00 - 20.00
Web: http://www.baumax.cz/Content.Node/unternehmen/prodejny.php
Zkuste také: http://baumax.akcniceny.cz/
Tel: +420 485 133 489

Staň se Foxterem |  Nenech si to pro sebe a napiš kámošům
Letáky plné slev v obchodech

 

Komentáře k Baumax

Lenka Havlištova  komentoval/a  Baumax  10.07.2012

Po delší době jsem opět navštívila prodejnu Baumax v Liberci. Bylo to zděšení a hrůza. V oodělení květin špína, všude rozsypaná hlína. Prodavači nikde v dohledu. Už tam opět dlouho nepůjdu.

karel  komentoval/a  Baumax  21.06.2010

To já už dávno vím a v Liberci je to uplná hruza.Fakt šílenost.Nevyškolený personál,každý vám na tutéž otázku odpoví jinak.Nekoupil bych tam ani šroubovák.

Marek  komentoval/a  Baumax  21.06.2010

Baumax Liberec ,je nejhorší hoby prodejna,okradou vás kde mužou.Mě třeba okradly o 1400kč na dopravě na 30km .Taxa měla být 14kč/km a vyfakturovaly ho 34/km s tím .že to prostě bylo dražší.Nemají žádnou snahu to řešit.Opravdu bych BAUMAX nedoporučil ,ani nejhoršímu nepřítely.

 

Přidejte Váš komentář

 

   

   

  captcha

   

Okomentuj: Baumax - Doubská ul. 1002, Liberec