Retail Info - magazín o maloobchodu, články, rozhovory, videa, konference, názory, diskuze, analýzy, rady, maloobchodní řetězce, dodavatelé
Jméno:
Heslo:
Registrace
Přihlásit se Facebookem
Foxter.cz > Obchodní centra a obchody > Obchodní centrum > Oaza Kladno - Kladno Kročehlavy

Oaza Kladno - Kladno Kročehlavy

- Arménská

Oaza Kladno

Seznam obchodů - Akce, slevy, soutěže - Diskuze k Oaza Kladno

Nákupním Centru Oáza Kladno - základní informace


Nákupní Centrum Oáza Kladno nabízí na ploše přes 18 000 metrů čtverečních jeden supermarket, 8
velkých a 30 malých obchodů.


V Nákupním centru Oáza naleznete obchody jako Billa, Sportisimo, Mountfield, Gate, Lidovka, Rossmann
a mnoho dalších.


Nákupní Centrum Oáza Kladno nenabízí jen možnost výhodně nakoupit, ale
také interiér plný zeleně a pohodovou a uvolněnou atmosféru.


Parkoviště v NC Oáza Kladno: Parkoviště NC Oáza Kladno nabízí více než 600 míst.
Toalety v NC Oáza Kladno:
Wi-fi připojení v NC Oáza Kladno:
Dětský koutek v NC Oáza Kladno:

Přebalovací koutek v NC Oáza Kladno:

Jak se do NC Oáza Kladno dostanete?MHD: Autobusem a to linkami 3,6, 9, 13.
Auto:

Adresa NC Oáza KladnoAdresa: Arménská, Kladno Kročehlavy
Otevřeno: 9:00 - 21:00
E-mail: info@oazakladno.cz
Web: http://www.oazakladno.cz/

Staň se Foxterem |  Nenech si to pro sebe a napiš kámošům
Letáky plné slev v obchodech

Akce v Oaza Kladno

 
Neobvyklá výstava iQparku v NC Oaza Kladno

V centru naleznete celkem 10 interaktivních exponátů, které budou rozmístěné v prostoru nákupního centra.

Valentýnské a masopustní přáníčka v Oaza Kladno

6. 2. od 14:30 hod. workshop pro děti i dospělé, přijďte si vyrobit do OAZY valentýnská a masopustní přáníčka, květiny, pohlednice nebo malbu na tvář... od 14:30 hod. workshop s Labyrintem!

Prosinec v Oáze Kladno

Program:

Další akce v Oaza Kladno

Obchody v Oaza Kladno

Dárky, hračky

Květiny Novák | Levné knihy | Nostalgia | Pompo | SCAN Quilt

Elektronika, mobily

O2 | Okay | Planeo | REM

Hypermarkety

Billa

Móda a oblečení

Easyrider | GATE | Lidovka | OP Prostějov Profashion | Penguin | Zebra

Nábytek

Indeco | Paul

Obuv

CCC

Ostatní

Geco tabák | Mountfield | Pet Center | Pohádka | Rossmann

Restaurace, kavárny

B juicy | Cafe Broadway | Dolce Vita | FORNETTI | Krušovická pekárna | Špek

Služby

Česká Spořitelna | Morgan Trevor

Šperky, hodinky

GRAN PLUS

Sport

Sportisimo

Zdraví a krása

Fokus Optik | Hair City | Megasun | Tokyo Nails | Yves Rocher

 

Komentáře k Oaza Kladno

Maruš  komentoval/a  Oaza Kladno  23.08.2011

V oaze se nakupuje dobře co by ty lidi furt chtěli já jsem spokojená z Prahou běšte do háje jenom všude spousta lidí a nic jiného. Maruš

Pavlína Vránová  komentoval/a  Oaza Kladno  20.06.2011

...jak tak koukám na reference,je to děs a bída v přepychu.Dcera se mi stěhuje z Prahy k vám do Kladna.Chtěla jsem ji uklidnit,že je tam dostatek obchodu a kulturních možností,ale je to asi špatné. Stále mi brečí na rameni,že si nezvykne.Chci to videt na vlastní OČI .. Ozvu se pozdeji.Pavlína.

zdena  komentoval/a  Oaza Kladno  09.06.2011

hruzaFrown jsou otevreny 2 pokladnyTongue out ale lidi jak na prazskym vaclavaku Surpriseda to ce je tam dobry jsou vikendoc´vi akce Smile

jarka  komentoval/a  Oaza Kladno  11.03.2011

Pokud vím ,je tam nový ředitel,ale není to vidět.Očekávala jsem,že bude řešit nižší nájemné za obchoddy,ale nestalo se.Za stávající ceny nájmů tam může podnikat jen sebevrah.Vždyť kolik obchodů se tam již otočilo ,některé opravdu jen na chvilku.Půjde to stále dokola.

A.K. Vl.  komentoval/a  Oaza Kladno  09.01.2011

Mě se v oaze líbí,jsem tam každou chvíli.

Tom  komentoval/a  Oaza Kladno  20.11.2010

Byl jsem zvědavý, jestli najdu alespoň jeden komentář, který centrum pochválí.Nenašel jsem, nedivím se.Bydlím v Kročehlavech a byl jsem tam 2x.Hned napoprvé mě centrum zklamalo a to dost.Není tam vůbec nic, co by se dalo kupovat.Pracuji v Praze a jsem zvyklý na jistý standart, který tady pořád chybí.Centrum Jih je jen další posměšek.Podobný projekt jako Central Kladno už tu měl dávno být.Lidi nebaví jezdit za zábavou, relaxem a nákupy věčně do Prahy.Oaza je prostě poloprázný děs.To je každému jedno, že v tak velkém městě, jako Kladno je, nic takového není?Vždyť i menší města mají svá živá centra..Opravdu neznám moc měst, která by byla takhle "chudá"..dnes je vše o obchodě a obchodní centra většího rázu jsou dnes skoro přirozeným centrem dění společenského života, mimo hlavních tepen a náměstí (náměstí na Kladně také stojí za hovno, bez života, mrtvé)..Velice často jezdím do Ústí nad Labem a byl jsem potěšen otevřením téměř stoobchodového nákupního centa s multikinem a dokonce lanovkou na protilehlý zámek Větruše, která vyjíždí ze samotného centra..a to jsem žehral, že mi tam pár obchodl z Prahy chybí.Ale s Kladnem se to nedá srovnat.Pokud tu nebude stát Central Kladno, zlomil jsem nad tímto městem hůl.

vasek  komentoval/a  Oaza Kladno  30.08.2010

OC OAZA KLADNO................ to je katastrofa, hnus a humus. Je to jak kdyz tam chcipnul pes. NIC TAM NENI

R. L.  komentoval/a  Oaza Kladno  07.12.2009

Kdyby místo Oazy a Jihu postavili rovnou ten Central tak by udělali líp, bude tak cinema city, kfc a mc :) http://centralkladno.cz/

Starej pardál  komentoval/a  Oaza Kladno  21.09.2009

Oáza je elegantní, moderní nákupní středisko, ale chcíp tam pes. Tahounem pro rodinné (zejména) nákupy musí být supermsrket, rozhodně ne Billa (spousta předražených položek, nevyvážený sortiment atd). Nutné je možnost pestřejšího občerstvení, dvě asijské restaurace je zbytečný přepych. Leckdo by určitě přivítal příšerný McDonald nebo KFC. Multikino by se snad také uživilo. Globus nebo Interspar v Kladně také není. Snad se nad tím někdo kompetentní zamyslí.

Jirka  komentoval/a  Oaza Kladno  21.08.2009

Nazdarek všichni... Všichni co znám si představovali že když tu bude neco takhle velkeho a tenkrát nového bude tam i KINO když už to má být metropole. Ale to né. Oni z toho udělaly stejným obchodák na prd jako je šestka v praglu. No prostě hnus a děs. A to že tam o víkendu naženou nějaký trotli z TV viz. (Rodiná pouta atd.) to je jen volání o pomoc a je to ubohé. Jinak řečeno další zbytečná stavba.....

Inka  komentoval/a  Oaza Kladno  18.06.2009

Pravda je taková, že ani firmy nemají zájem mít v Kladně otevřené prodejny. Pravděpodobně vinou krize, a tak nám tu vznikl takový sekáč. Kladně bych snad zhodnotila pouze drogerii Rossmann a dejme tomu, že zverimex. Billa mě odradila prošlým zbožím, a jejich politika 50%slevy na zboží s prošlým datem min. spotřeby mě uráží. Bohužel nevím, jestli by i CA nebo jiné řetězce dokázali toto nákupní centrum zachránit. Movitější spoluobčané se stejně seberou a pojedou přes víkend do Prahy (protože je to in) a těm ostatním Lidovka a Gate prostě stačí.

pepa  komentoval/a  Oaza Kladno  04.05.2009

opravdu katastrofa nakupovani vam nic nezprijemnuje je to hnus jen co chvalim ty vikendovi akce jinak katastrofa

mikra  komentoval/a  Oaza Kladno  16.04.2009

Ještě na okraj - kdyby někomu chyběly Vánoce, tak se přijďte po Velikonocích podívat na rozsvícené rampouchy na střeše Oázy - fakt skvělá letní atmosféra - nejsou lidi? Nebo to nestojí na ten 3/4 rok uklízet?

mikra  komentoval/a  Oaza Kladno  14.04.2009

Reaguje vůbec někdo kompetentní na kritiku (a nic jiného jsem zatím nečetla) uživatelů? Pro zasmání se podívejte na parkoviště a jeho přechody a chodníky, které ústí do prázdné zdi. Fakt machrovinka, zatím jsem se s tím ještě nesetkala, ale stojí to za to.

David-Kro?ehlavy  komentoval/a  Oaza Kladno  11.03.2009

v Oaze to vypada jak chvili pred funusem

lenka  komentoval/a  Oaza Kladno  09.03.2009

jsem zklamana ze v oaze neni kfc nebo mekac pomalu v kazdy metropoli to je jezdime kvuli tomu az do metropole

Dona  komentoval/a  Oaza Kladno  18.01.2009

Je to opravdu zklamání. Tolik jsme se těšili, že budeme mít blízko kulturní a moderní nákupní středisko a připadá mi to jako těsně před krachem. Pan ředitel Oazy to nevidí? Ani webové stránky nejsou schopni zprovoznit a ani neodpovídají na dotazy. Já ještě doufám, že snad někdo dostane rozum a něco s tím udělá.

Jana  komentoval/a  Oaza Kladno  17.01.2009

Všechno co je zde napsáno, ste mi vzali z úst. Je to opravdu otřes. Šla sem tam s nadějí, že si zde snad něco koupím, ale jediné co jsem navštívila byla drogerie. Billu úplně nesnáším, protože je drahá a není z čeho vybírat. Myslela sem, že když už tam je i sportisimo, tak že něco, ale krám jak . . . a půlka jen boty ve stejném stylu, jen jinak barevný, a oblečení, děs a hrůza. Raději zaplatím o 20 č víc a stejně si zajedu do Metropole, kde vím, že si vždycky něco najdu! A co to oblečení Gate? No vypadá jak lepší sekáč. Opravdu se nemají čím chlubit, je to FUJ!!!

mikra  komentoval/a  Oaza Kladno  07.01.2009

Pravděpodobně na Kladně a blizkém či vzdáleném okolí neexistuje žádný návrhář, který by udělal z prázdných chodeb místo k nakupování. Kde je KFC, CAčko Orsey, Zara a další a další místa, kde se dá skutečně nakoupit - opravdu si někdo myslí, že OP Prostějov a Lidovka je to pravé ořechové? Nepodceňujme mladé kladeňáky. Kde je lékárna, alespoň 3 bankomaty, opravna obuvi a pod? Billa taky není cenově a nabídkově žádný zázrak. Občerstvení je prázdné a ani se nedivím, prostředí je tak neútulné, jak to jen jde. Nelámu hůl, ale proboha, udělejte s tím něco, pořád se to dá přece zachránit. Proč se nepostavilo multikino, abychom nemuseli jezdit do Prahy (na Kladně nejsou kina ale parodie na kino), proč tam není bowling, venku by bodla malá dráha na in-liny (viz Galerie Butovice) a vůbec - nápadů by bylo, ale bohužel jenom mezi lidmi - uvítala bych předem průzkum, co by vlastně kladeňáci rádi , nebo je to snad jedno? A nakonec - myslíte, že na WC v nákupním centru je v pořádku jeden toaletní papír u vchodu, ze kterého si lidé odmotávají před tváří veřejnosti? Očekávám odpověď a doufám, že není Oázy konec.

Blanka  komentoval/a  Oaza Kladno  07.01.2009

Souhlasím s komentářem p.Václava-ostuda,to je správné pojmenování.

václav  komentoval/a  Oaza Kladno  05.01.2009

Blahopřeji,vypadá to tam jako v lepší nemocnici.Výrazně bílé a skoro prázdné chdby,žádná příjemná hudba,do elektra namísto z pasáže,tak venkem.Opravdu, nakupování které osvěží a to tak,že sem už nepůjdu.Není zde ani co nakupovat.To jste nám otevřeli na kladně pěknou ostudu.

 

Přidejte Váš komentář

 

   

   

  captcha

   

Okomentuj: Oaza Kladno - Arménská, Kladno Kročehlavy